0 312 442 17 37 Pazar Hariç Hergün 09.00 - 20.00
 

HAKKIMIZDA

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmekte öncü olmanın yanı sıra yurt içi teknik servis ihtiyacını gidermekte güvenilir isim haline gelen SİSTEM ELEKTRONİK, dünya devi Toshiba markasının;

Tv, Plazma Tv, Led Tv, Bilgisayar - Notebook, Tablet , Ev sinema sistemleri, Dvd player, Cep telefonu vb. alanlarında 700 metrekarelik atölyemizde profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla özel servis hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

1988 Yılında kurulan şirketimiz, küçük bir atölye olarak başladığı iş hayatına, büyük firmalarla yaptığı servis anlaşmalarıyla, hedefleri doğrultusunda ilerleyerek, dünya çapında kabul görmüş elektronik firmalarının bölge servisi olarak, sizlere memnuniyetle hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Bilinç düzeyi artmış müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kendini yenileyerek, çetin rekabet koşullarında bölgemizin en iyi servislerinden biri olma başarısına ulaşmış bulunmaktayız.

Hedefimiz ufkumuzu daraltmadan en iyiyi amaçlayıp istikrarlı, en uygun fiyatı veren, yüksek kaliteli servis anlayışıyla karşılıklı güvene ve dürüstlüğe bağlı olarak müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektir.

Vizyonumuz

Ülkemizde ve dünyada değişen elektronik ve teknolojik değişimleri yakından takip ederek, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğin arttırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak ve beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktır.

  • Toshiba Marka Tüm Ürünlerin Onarım Servisi , Tüm Onarımlar 1 Yıl Garantili.
  • Cihazınızın Arızaları Orjinal Test Cihazı İle Tespit Edilir.
  • Kart Onarımı ve Değişimi 1 Yıl Garantili Yapılır.
  • Uygun Fiyata Yedek Parça ve Servis Hizmeti.
  • Televizyon, Bilgisayar, DVD Player, Yedek Parça ve Servis Hizmeti.
 
Online Arıza Takip
Orjinal Yedek Parça
İkinci El Ürün Alımı
Adresten Arızalı Ürün Alımı
Elektro-Mekanik Servisi
Kart ve Elektronik Arızalar
 
Ankara'nın Tüm Bölgelerine Servis